Twoja wersja php 7.0.33 jest nieaktualna, proszę zmienić wersję php na 7.2.1 lub nowszą
Tylko u nas
14
dni!
Tylko u nas
14
dni!


2 DNI DŁUŻSZY
TURNUS
W TEJ SAMEJ CENIE
W PORÓWNANIU DO OFERTY KONKURENCJI
Obozy jeździeckie | obozy konne | obozy jeździeckie | jazda konna | hotel dla koni | wczasy w siodle

OBOZY KONNE

Szukasz miejsca gdzie spędzisz wakacje? Kochasz konie? Obóz w stadninie koni w Gutowie to idealne miejsce!
Obóz w stadninie w Gutowie to super przygoda dla każdego miłośnika koni, gdzie masz możliwość poznać świetnych ludzi, z którymi będziesz dzielić swoje pasje.

Obozy jeździeckie, podział na grupy

Obozy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 9-18 lat zainteresowanej jazdą konną i chcącej rozwijać swoje umiejętności. W trakcie obozu uczestnicy będą aktywnie poznawać tajniki jeździectwa pod kierunkiem i kontrolą doświadczonych instruktorów i trenerów. Po przeprowadzonym teście (po spotkaniu organizacyjnym - dla dzieci) w dniu przyjazdu kadra dzieli uczestników na 3 grupy w zależności od umiejętności i stopnia zaawansowania.

Wyjątkiem jest pierwszy dzień obozu (poniedziałek) w miejsce pierwszej jazdy konnej jest szkolenie teoretyczne z czyszczenia, siodłania konia + praktyczne szkolenie.Każda niedziela to „ŚWIĘTO KONIA” - w tym dniu zajmujemy się pielęgnacją koni (kąpanie, czyszczenie), przegląd i czyszczenie sprzętu jeździeckiego (siodła, ogłowia). W godzinach popołudniowych organizujemy gry i zabawy z nagrodami.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA (lonżownik)

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z jazdą konną będą miały zajęcia prowadzone indywidualnie na lonżowniku dwa razy dziennie. Jazdy są prowadzone w specjalnie wyznaczonym miejscu lub w razie niepogody w krytej ujeżdżalni. Czas jazd ok. 30 minut nie na lonży.Uwaga !!! W trakcie turnusu można awansować do wyższej grupy.


GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (ujeżdżenie + skoki)

Zajęcia są prowadzone w grupach 2-6 osobowych w wyznaczonym miejscu w razie niepogody w krytej ujeżdżalni. W tej grupie jest wymagana umiejętność samodzielnej jazdy w kłusie i początek galopu. Czas jazd ok. 1 godzina lekcyjna.

GRUPA ZAAWANSOWANA (ujeżdżenie + skoki)

Zajęcia są prowadzone w grupach 2-6 max osobowych lub indywidualnie w wyznaczonym miejscu w razie niepogody w krytej ujeżdżalni. W tej grupie jest wymagana umiejętność samodzielnej jazdy w galopie. Czas jazd ok. 1 godzina lekcyjna.


TRENERZY INSTRUKTORZY WYCHOWAWCY

Zajęcia treningowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy, instruktorzy, którzy dostosowują 2 tygodniowy plan treningowy do indywidualnych potrzeb każdego z uczestników obozu tak aby zajęcia były dopasowane do umiejętności i ambicji uczestników.

CZAS WOLNY

Obok jazdy konnej każdego dnia zapewniamy uczestnikom bogaty program rozrywkowy. Wiele gier i zabaw m.in.: karaoke, kalambury, podchody nocne, wieczorne seanse filmowe, ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków, siatkówka, strzelanie z łuku, balonowe bitwy wodne, badminton, ścianka wspinaczkowa (pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki), rowery wodne i łodzie na akwenach wokół zamku, różnego rodzaju konkursy sprawnościowe i plastyczne oraz wiele innych zajęć rekreacyjno- sportowych. W niedzielę „ święto konia” jest organizowany pięciobój z nagrodami.


 


NOCLEG I WYŻYWIENIE

Zakwaterowanie na terenie Zespołu Pałacowo- Parkowego Gutowie w pokojach 4-6 osobowych z łazienkami oraz domkach letniskowych 4-5 osobowych. Zakwaterowanie dzieci wg. Wieku. Nie ma rezerwacji pokojów i domków. Teren jest ogrodzony i zamknięty dla obcych. Zapewniamy wyżywienie całodzienne (trzy posiłki dziennie + podwieczorek) posiłki w tym roku będą odbywały się rotacyjnie tak żeby w trakcie jedzenia można było zachować wymagany dystans. Na terenie Naszego Stadniny znajduje się Restauracja „Jesionowy dwór” (www.jesionowydwor.pl ), która przygotowuje dla naszych uczestników posiłki.Niedaleko Naszej Stadniny znajduję się sklep spożywczy.


UBEZPIECZENIE I OPIEKA LEKARSKA

Wszyscy uczestnicy obozu są ubezpieczeni przez organizatora. W sytuacji choroby itp. uczestnicy obozu mają zapewnioną 24 h opiekę lekarską.OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW OBOZU

Do obowiązków uczestników należy: wykonanie zabiegów porządkowo – pielęgnacyjnych przy koniach oraz utrzymanie porządku w stajni, siodlarni oraz zajmowanych pomieszczeniach, przestrzeganie regulaminu obozu, uczestnicy odpowiadają materialnie za szkody spowodowane rażącym naruszeniem zasad przyzwoitego zachowania.REZERWACJA MIEJSCA NA OBOZIE


Wiek uczestników : 9-18 lat.


Aby dokonać rezerwacji miejsca na obozie prosimy o:

1. Kontakt telefoniczny 62-736-75-40 celem ustalenia terminu pobytu dziecka
Rezerwacje miejsca na obóz przyjmujemy TYLKO TELEFONICZNIE !
Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

2. wysyłamy SMS na nr 724-587-127 podając następujące informacje o dziecku : imię i nazwisko, wiek, adres, telefon do rodziców oraz numer turnusu
- nie ma rezerwacji przez SMS
3. dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 50% kosztów całego obozu w ciągu 14 dni roboczych.
- OBÓZ DWUTYGODNIOWY I, II, III turnus - 3450 zł (jedna jazda dziennie). IV, V turnus - 2800 zł (jedna jazda dziennie)
- OBÓZ TYGODNIOWY I, II, III turnus - 1800 zł (jedna jazda dziennie). IV, V turnus - 1500 zł (jedna jazda dziennie)

4. przesłanie potwierdzenia wpłaty na adre e-mail: obozy.gutow@wp.pl. W tytule e-mail'a prosimy zawrzeć informację kogo dotyczy zadatek oraz termin obozu.

W przypadku kiedy dziecko chce być przydzielone w pokoju z koleżanką/kolegą prosimy o podanie tej informacji w chwili rezerwacji (max 4 osoby w pokoju). Złożenie takej prośby w późniejszym terminie może nie być możliwe do realizacji.

Rezerwacje miejsca na obóz przyjmujemy TYLKO TELEFONICZNIE !


Na świadczone usługi
wystawiamy Faktury VAT.


Nie realizujemy płatności
„Bonem Turystycznym".
ZADATEK


Dane do przelewu :

Lech&Lech Studniewski s.c.    Ul. E. Plater 27,    63-400 Ostrów Wlkp.

Alior Bank 80 2490 0005 0000 4530 3331 4553

W tytule przelewu należy podać: Imię i nazwisko uczestnika, data pobytu !


Zadatek jest wliczony w cenę turnusu. W przypadku niedotrzymania terminu wpłaty zadatku, dziecko zostanie skreślone z listy uczestników obozu. Potwierdzenie wpłaty zadatku należy przesłać na e-maila (obozy.gutow@wp.pl). Prosimy aby w tytule e-maila była zawarta informacja kogo dotyczy zadatek oraz termin obozu. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu rozpoczęcia, gotówką osobie odpowiedzialnej za przyjęcie uczestników. W razie dokonania wpłaty reszty kosztów obozu przed rozpoczęciem turnusu należy okazać potwierdzenie przelewu w dniu przyjazdu.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w obozie jeździeckim zadatek zostanie przeniesiony na poczet obozu organizowanego w kolejnym roku. W przypadku braku informacji o rezygnacji co najmniej 30 dni przed zarezerwowanym terminem obozu wpłacony zadatek nie jest zwracany (czas na rozpatrzenie wniosku o zwrot ok. 21 dni roboczych).

Warunkiem koniecznym pozwalającym na uczestnictwo w turnusach przez osoby niepełnoletnie jest wypełnienie i podpisanie przez rodziców lub opiekunów prawnych NOWA ”Kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu” NOWA (pobierz) i przekazanie jej w dniu przyjazdu osobie odpowiedzialnej za przyjęcie dzieci. W przypadku przyjmowania leków przez dziecko, prosimy o podpisanie leków i dołączenie instrukcji ich dawkowania i przekazanie całości w dniu przyjazdu wychowawcy.Jeśli dziecko jest wegetarianinem lub na diecie bezglutenowej,
bez laktozy itp. będzie pobierana dodatkowa opłata ze względu na specjalną dietę w wysokości

     260 zł / 14 dni
     130 zł / 7 dni


DOJAZD NA OBÓZ - indywidualnie we własnym zakresie.

Prosimy o kontakt telefoniczny w przypadku, gdy zajdzie konieczność aby dziecko miałoby zostać przywiezione na obóz lub odebrane z obozu przez inną osobę niż rodzic / opiekun prawny, gdyż będzie wymagało to wypełnienia dodatkowych dokumentów – upoważnienie przywozu/odbioru (dane z dowodu osobistego). Druk upoważnienia odbioru dziecka można uzyskać w dniu przyjazdu na obóz.

POZOSTAŁE INFORMACJE


Biuro informacji o obozach znajduje się ok. 15 km od Stadniny Koni.


Telefon dla rodziców uczestników przebywających aktualnie na obozie:

+48 505 488 969

Pod powyższym numerem telefonu nie przyjmujemy rezerwacji na obóz
oraz nie uzyskają Państwo informacji o wolnych miejscach na obozie.

OPCJE DODATKOWE


WYPOŻYCZALNIA - Istnieje możliwość wypożyczenia toczka / kasku 30,00 zł (14 dni), 15,00 zł (7 dni) – opłata należy uiścić w dniu przyjazdu w momencie uregulowania płatności za obóz.

WłASNY KOŃ - Istnieje możliwość zabrania własnego konia na obóz 400,00 zł (14 dni)


HARMONOGRAM

Rozpoczęcie obozu

Rozpoczęcie obozu odbywa się w niedzielę zbiórką uczestników zaplanowaną w godzinach 12.00 do 15.00 (nie wcześniej). W razie opóżnienia z przyjazdem proszę dzwonić pod nr tel 505-488-969.

Rozpoczynamy spotkaniem organizacyjnym ok. 16.30 (dla dzieci) - jeśli nie będzie opóźnień w przyjeździe uczestników. Po spotkaniu przeprowadzane są kwalifikacje pod okiem trenerów, instruktorów po którym każdy z uczestników zostanie zakwalifikowany do odpowiedniej grupy jeździeckiej. Weryfikacja przydziału na grupy jeździeckie w kolejnym dniu przed jazdą konną.

Na terenie Naszej Stadniny koni znajduje się Restauracja „ Jesionowy dwór”

Pierwszym posiłkiem będzie kolacja o godz. 19.00.Zakończenie obozu

W sobotę po śniadaniu w godzinach 11.00 – 14.00 w razie opóźnienia w odbiorze dziecka z obozu proszę dzwonić pod nr 505-488-969. Proszę pamiętać o upoważnieniu do odbioru dziecka w przypadku gdy będzie odbierać inna osoba niż rodzic / opiekun prawny.LISTA RZECZY DO ZABRANIA NA OBÓZ JEŹDZIECKI

  • Toczek / Kask

  • Spodnie do jazdy konnej

  • Buty do jazdy konnej

  • POZOSTAŁE RZECZY WG. UZNANIA PONIŻEJ PRZYKŁADOWA LISTA (pobierz)UWAGI OGÓLNE

ZAKAZ UŻYWANIA W POKOJACH I DOMKACH CZAJNIKÓW, TOSTERÓW. NA STOŁÓWCE „ DUKAT” JEST DOSTĘPNY CZAJNIK DLA UCZESTNIKÓW OBOZU.

ZA ZAGINIONY SPRZĘT RTV ORAZ INNE WARTOŚCIOWE RZECZY UCZESTNIKA POZOSTAWIONE BEZ OPIEKI (NIE ZDEPONOWANE U WYCHOWAWCY) ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCINADZÓR NAD OBOZAMI SPRAWUJE
KURATORIUM OŚWIATY W POZNANIU
ORAZ
SANEPID W OSTROWIE WIELKOPOLSKIMOBOZY LATO 2024

TURNUSY 2-TYGODNIOWE - jedna jazda dziennie

     I, II, III turnus - 3450 zł.
IV, V turnus - 2800 zł


I  TURNUS     23.06.2024 r. - 06.07.2024 r.
II  TURNUS     07.07.2024 r. - 20.07.2024 r.
III  TURNUS     21.07.2024 r. - 03.08.2024 r.
IV  TURNUS     04.08.2024 r. - 17.08.2024 r.
V  TURNUS     18.08.2024 r. - 31.08.2024 r.

TURNUSY 1-TYGODNIOWE - jedna jazda dziennie


  I, II, III turnus - 1800 zł.
IV, V turnus - 1500 zł


TURNUS  1a     23.06.2024 r. - 29.06.2024 r.
TURNUS  1b     30.06.2024 r. - 06.07.2024 r.
TURNUS  2a     07.07.2024 r. - 13.07.2024 r.
TURNUS  2b     14.07.2024 r. - 20.07.2024 r.
TURNUS  3a     21.07.2024 r. - 27.07.2024 r.
TURNUS  3b     28.07.2024 r. - 03.08.2024 r.
TURNUS  4a     04.08.2024 r. - 10.08.2024 r.
TURNUS  4b     11.08.2024 r. - 17.08.2024 r.
TURNUS  5a     18.08.2024 r. - 24.08.2024 r.
TURNUS  5b     25.08.2024 r. - 31.08.2024 r.

Turnusy tygodniowe można ze sobą łączyć w turnus dwutygodniowy 2/3, 3/4, 4/5.PROMOCJE

SZYBKA PŁATNOŚĆ


Uczestnicy dokonujący opłaty całości kosztów obozu letniego do 12.04.2024 r. otrzymają


150 zł RABATU * - dot. turnusów dwutygodniowych
75 zł RABATU * - dot. turnusów tygodniowych


* Przesłać potwierdzenie wpłaty na maila: obozy.gutow@wp.pl


Honorujemy BONY otrzymane w zawodach konnych na koniec turnusu i innych konkursach, które można łączyć z promocją „szybka płatność”.


PLAN DNIA

W przypadku wysokich temperatur, lub niesprzyjających warunków pogodowych, plan dnia może ulec zmianie.

08:00 Pobudka + Pomiar temperatury

08:00 – 08:30 Toaleta poranna

08:30 – 09:30 Śniadanie z podziałem na dwie grupy + sprzątanie w pokojach

09:30 – 10:00 Przygotowanie do jazdy konnej

10:00 – 11:30 Jazdy konne z podziałem na grupy

11:30 – 12:30 Oporządzanie koni po jeździe

12:30 – 14:00 Zajęcia zorganizowane

14:00 – 15:00 Obiad z podziałem na dwie grupy

15:00 – 15:30 Poobiednia drzemka, czytanie, rysowanie, gry planszowe

15:30 – 16:00 Wyjście do sklepu

16:00 – 16:30 Przygotowanie koni do jazdy

16:30 – 18:00 Jazdy konne z podziałem na grupy

18:00 – 18:45 Oporządzanie koni po jeździe

18:45 – 19:00 Przygotowanie do kolacji

19:00 – 20:00 Kolacja z podziałem na dwie grupy + sprzątanie w pokojach

20:00 – 21:30 Zajęcia zorganizowane

21:30 – 22:30 Toaleta wieczorna + Pomiar temperatur

22:30 Cisza nocna